Політика повернення коштів

Політика повернення коштів

1. Право на повернення коштів

Ми раді вас вітати в спільноті “Заходнього Салуну Києва”! Якщо ви придбали послуги у нас до нашого офіційного запуску, ви можете мати право на повернення коштів. Проте, після запуску ресторану, повернення коштів за надані послуги може бути недоступним.

2. Як подати запит на повернення коштів

Для подачі запиту на повернення коштів, будь ласка, зверніться до нашої відданої команди служби підтримки за адресою [Електронна адреса служби підтримки клієнтів]. Будь ласка, подайте запит на повернення коштів протягом [Вкажіть строки] з моменту вашої покупки. У вашому запиті включіть дані про вашу покупку, причину повернення коштів та всі відповідні підтримуючі документи.

3. Обробка повернень коштів

Повернення коштів за правомірні покупки буде оброблено протягом [Вкажіть строки] з моменту подання вашого запиту на повернення коштів. Сума повернення відповідатиме початковій ціні покупки.

4. Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є питання або вам потрібна додаткова допомога щодо нашої Політики повернення коштів, не соромтеся зв’язатися з нами за адресою [Контактна електронна адреса]. Ми готові вам допомогти!