Скоро у Києві !

Наша краудфандингова кампанія спрямована допомогти відкрити новий заклад у ковбойському стилі, що називається Київський Вестерн Салун. Це можливість для Вас стати частиною кампанії, вибираючи тип членства, який зацікавив найбільше. Адже неймовірно захоплююче – брати участь і знати, що Київський Вестерн Салун буде, тому що ми всі працювали разом! Приєднуйтесь до нас сьогодні та станьте учасником найзахопливішого розважального закладу Києва!

Фінансування

Кампанія «Один долар»

Це Київський Вестерн Салун. Завдяки участі кожного з нас, ми можемо створити Saloon! Лише за $1 (40 грн) ви можете стати ексклюзивним учасником цього чудового західного світу для сім’ї та друзів. Як це працює? Ми пропонуємо 4 рівні членства в Saloon : Делюкс, Преміум, VIP та Президентське членство. Немає обмежень щодо кількості, які ви хочете отримати, адже, якщо ви вибрали декілька варіантів, Ви можете поділитися ними з друзями та родиною.

Делюкс-членство: за внесок у розмірі 1 долар США (40 грн.) ви отримуєте членство, яке дозволяє вам 5 відвідувань. За кожне відвідування ви отримаєте один безкоштовний напій на ваш вибір і знижку 10% на всю їжу та напої. Бронювання місць обов’язкове!

Преміум-членство: за внесок у розмірі 10 доларів США (400 грн.) ви отримуєте членство, яке дозволяє вам 10 відвідувань. За кожне відвідування ви отримаєте одну пляшку ігристого вина та знижку 15% на всю їжу та напої. Скористатися наданими привілеями може лише один власник членства за столиком. Бронювання місць обов’язкове!

VIP-членство: за внесок у розмірі 200 доларів США (8000 грн.) ви отримуєте річне членство, починаючи з дня відкриття та завершуючи одним повним роком. За кожне відвідування протягом цього року ви отримаєте одну пляшку ігристого вина та знижку 20% на всю їжу та напої, а також можливість розміститись у нашій VIP-секції. Скористатися наданими привілеями може лише один власник членства за столиком. Бронювання місць обов’язкове!

Президентське членство: за внесок у розмірі 5000 доларів США (200 000 грн) Ви отримаєте 2 роки членства, починаючи з першого візиту. Під час кожного відвідування протягом цих двох років Ви отримаєте одну пляшку шампанського (Armand de Brignac, Ace of Spades) разом зі знижкою 25% на всю їжу та напої. Президентське членство дає особливі привілеї, такі, як “red-carpet service”, місця для сидіння, що мають окремий вхід на танцпол. Це елітний пакет для Президентського членства Київського Вестерн Салуну. Особливий подарунок чекатиме на Вашому столику під час першого візиту.  Скористатися наданими привілеями може лише один власник членства за столикомБронювання місць обов’язкове!

Як ми вже згадували раніше, немає обмежень щодо кількості внесків і рівнів, які можна отримати. Ви можете визначитись та обрати, який рівень членства хочете отримати Ви, а який – подарувати своїм друзям чи родичам. Це може стати чудовим подарунком на день народження, ювілей, свято чи будь-яку подію.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Делюкс

40грн

Преміум

400грн

VIP

8000грн

Президентське

200.000грн

НАША ДОВІРА

Наші Партнери

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Jeremy West

Kyiv Clubbing Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Jan de Jong

Kyiv Restaurant Owner

Звʼяжіться з нами

Наша віддана та дружня служба підтримки завжди готова допомогти.

Напишіть нам на

contact@kyivsws.com

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

Напишіть нам повідомлення.

Наша віддана та дружня команда підтримки завжди готова допомогти.